Працевлаштування через агенцію – як це працює?

16.07.2021
4594
Працевлаштування через агенцію – як це працює?

У часи кризи особливо цінується хороша робота. На жаль, не всі можуть знайти високооплачувану роботу в своєму місті чи селі, проте сьогодні є безліч інших можливостей. Наприклад, роками роботодавці з Польщі, Німеччини та Нідерландів охоче приймають працівників із України.

Кожна людина повинна мати право покращити свій рівень життя та своє матеріальне становище, отримуючи високій дохід за свою працю. Якщо у вашому житті саме такий період, коли хочеться більшого, то треба розглянути варіант працевлаштування за кордоном.

Агенція з працевлаштування чи самостійний пошук роботи?

Сьогодні, в епоху діджиталізації, здається, що світ є повністю відкритим, та будь-хто будь-де може знайти необхідну інформацію, а також працедавця з іншої країни та влаштуватися на роботу, навіть без знання мови. З одного боку, це так, технології значно полегшили повсякденні процеси, проте з працевлаштуванням все може бути не так просто.

Шукаючи роботу, пам’ятайте, що найголовніше – це ваша безпека та надійні партнери. Незалежно від того, чи ви плануєте свою першу роботу за кордоном, чи вже маєте досвід, ви можете натрапити на шахраїв або недоброчесних посередників. Саме тому краще шукати роботу через перевірену агенцію з працевлаштування.

Як правило, агенції працють як із компаніями та підприємствами, які потребують працівників, так і безпосередньо з кандидатами на роботу, тому кваліфіковані спеціалісти зможуть підібрати для вас найвдаліші пропозиції. Також агенції завжди зацікавлені у своїй позитивній репутації, тому працюють тільки з перевіреними працедавцями, аби всі отримали результат, на який очікують.

 

Як знайти роботу за допомогою агенції?

Перш за все, не хвилюйтеся та налаштуйтеся на позитивний лад. Із належною підготовкою у вас все обов’язково вийде. Тож, зберіться, та починайте.

  1. Знайдіть агенцію з працевлаштування, якій можна довіряти. Дізнайтеся, скільки років вони працюють в цій сфері, скільки людей було працевлаштовано, з якою кількістю компаній та підприємств вони співпрацюють та де можна прочитати відгуки про їхню роботу. Не соромтеся задавати питання, доки не будете впевнені, що агенції можна довіряти.
  2. Обравши агенцію, поговоріть зі спеціалістом щодо вашого резюме. Можливо, вам порадять, як його правильно написати та які свідоцтва чи документи про освіту додати. Розкажіть про ваші навички та вміння, кваліфікації та знання мов.
  3. Обравши вид роботи, яку ви хочете виконувати, та посади, на які ви пропонуєте свою кандидатуру, рекрутер пропонує вам наявний перелік відкритих вакансій, або реєструє в базі.
  4. Коли ви знайдете саме те, що вам підходить, та узгодите деталі, залишилося небагато. Після розмови з представником агенції ви оберете дату початку роботи. Про інше хвилюватися не треба, адже представник агенції буде супроводжувати вас на всіх подальших етапах працевлаштування, подбає про документи та всі формальності. 
  5. Ви можете спробувати вивчити мову, дізнатися більше про звичаї та культури країни, в яку їдете. Збирйте речі, готуйтеся до подорожі, і, коли все буде готово - спокійно вирушайте. 

Для когось робота в іншій країні – це спосіб заробити на щось конкретне, для когось це може бути цікавою пригодою, під час якої можна не тільки підвищити свій матеріальний рівень, а й також побачити цікаві місця а познайомитися з різними людьми, а для декого це навіть може будти першим кроком у нове, краще життя. 

Агенція з працевлаштування за кордоном Workafford із радістю допоможе вам влаштуватися на роботу вашої мрії. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, і ми детально розповімо вам про все необхідне, а також подбаємо про те, аби ваше працевлаштування було максимально комфортним

Новости дня

Читайте еще

Сетка рабинаоцинкованная широкого назначения
Заборы и различные огражденияне теряют популярности на протяжении многих лет. Человек конечно очень социален по своим инстинктам, но личные территории и другая приватная собственность всегда ревностно оберегалась людьми. Именно поэтому сетка рабица...
16.11.2021
549
Ноутбук Lenovo — используй его возможности на полную
Лэптопы с экраном диагональю 17,3 дюйма для работы с мультимедийными файлами и компаньоны с потрясающей автономностью. Рабочие станции для сложнейших CAD-проектов и «машины» для геймеров. Устройства для школьников и трансформеры для воплощения...
15.11.2021
577
6 распространенных ошибок, которых следует избегать при употреблении суши
Суши завоевали сердца многих ценителей японской кухни. Все чаще мы заказываем на дом любимые блюда, когда хотим порадовать себя и своих близких вкусным ужином после тяжелого рабочего дня. Но суши и роллы...
29.10.2021
1219
Как определиться с работой мечты: лайфхаки для соискателей
Если вы не можете определиться с местом работы и основным направлением — это нормально. Особенно в том случае, когда вы планируете сферу деятельности. Для этого существует несколько классических лайфхаков. Например, работа в...
26.10.2021
1413

Новости партнеров

Вверх