20.04.2021 14:05 1728

Міжнародна група компаній Бунге долучилася до озеленення міста Дніпра

17 квітня 2021 року Приватне акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський олійноекстракційний завод» (ПрАТ з ІІ «ДОЕЗ»)взяло участь в екологічній акції з нагоди Дня навколишнього середовища у сквері ім. В. Клюєва в місті Дніпрі. Разом зі студентами місцевих вищих навчальних закладів, учасниками і учасницями молодіжної ради Дніпра, співробітниками КП «Зеленбуд» і департаменту міськради працівники заводу висадили 400 кущів і 30-40 дерев, серед яких – садовий жасмін, черемха пізня та дейція махрова, які були придбані та передані місту міжнародною групою компаній Бунге, до складу якої входить завод.

«Ми у Бунге підтримуємо ініціативи влади та громадськості, спрямовані на озеленення територій і відповідальне ставлення до природи нашої країни. Ми впевнені, що чим більше громадян та підприємств братимуть участь у таких акціях, тим більше наші міста ставатимуть комфортними для життя», — коментує представник компанії Генварьов Олександр Євгенійович.

Приватне акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Дніпропетровський олійноекстракційний завод» є частиною міжнародної групи компаній Бунге та виробляє соняшникову олію під торговою маркою «Олейна». Дніпропетровський олійноекстракційний заводз 2007 року сертифікований за Системою екологічного менеджменту ISO 14001. Цей міжнародний стандарт екологічного менеджменту покликаний забезпечити баланс між збереженням рентабельності і впливом на навколишнє середовище. Глобальна мета цього стандарту — сприяти охороні навколишнього середовища і запобігати забрудненню природи.