07.09.2018 14:15 637

Алея парасольок та подарунки: у Павлограді яскраво відкривається новий будівельно-господарський супермаркет 33м2!

Алея парасольок та подарунки: у Павлограді яскраво відкривається новий будівельно-господарський супермаркет 33м2! Фото № 0

Алея парасольок, чарівні міми та море подарунків – у Павлограді яскраво відкривається новий будівельно-господарський супермаркет 33м2!

Відкриття нового супермаркету – одного із лідерів українського DIY-ринку – заплановано на 15 вересня 2018 року о 10:00 в Павлограді по вул. Горького (район ЦУМа).

Новий супермаркет запропонує своїм покупцям масштабний вибір із майже 65 000 найменувань у категоріях товарів для ремонту, будівництва, декору та оздоблення оселі. Для комфорту здійснення покупок торгівельний зал супермаркету оснащений зручною навігацією та розділений на відділи: будівельні матеріали та суміші, сантехніка та плитка, меблі, двері, побутова техніка, ручний та електроінструмент, освітлення та електрика, товари для туризму, саду та городу, господарські товари.

Варто відмітити вигідне для жителів міста розташування «33м2»: супермаркет знаходиться у самому центрі, має зручний під’їзд та парковку для відвідувачів. Також покупці зможуть оцінити якісні сервіси, такі як розстрочка на усі товари, можливість замовлення доставки як по місту, так і за його межі, гнучку систему знижок, акцій та вигідних пропозицій.

На честь відкриття організатори влаштують відвідувачам справжнє свято подарунків. Гостям будуть створювати гарний настрій міми, а перша в місті алея різнобарвних парасольок не залишить нікого байдужим.

Головні пропозиції дня:

  • Знижки до -40% на близько 700 найменувань товарів у різних категоріях;
  • Першим 100 покупцям, які здійснили покупки на суму від 200 грн, шампанське у подарунок;
  • Лотерея з розіграшем цінних призів, серед яких холодильник, пральна машинка та телевізор;
  • Безкоштовна доставка по місту при здійсненні покупок від 3000грн у день відкриття.

Довідка:

Мережа будівельно-господарських супермаркетів самообслуговування «33М2» вже понад 26 років активно розвивається та є одним із лідерів у сегменті роздрібної торгівлі будівельно-господарськими товарами. На 2018 рік мережа нараховує 41 магазинів та супермаркетів у різних регіонах України: Херсонській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Загальна торгівельна площа нараховує більше 90 000 кв. м. Центральний офіс знаходиться у місті Херсон, офіційний сайт 33m2.net