Зустрічаємося на «Місті професій» в Дніпрі 2 червня

31 мая 2018, 14:15 830

 ^CA30EDB779B4279918CB8C08B24D674CE28A798C5A5789CCED^pimgpsh_fullsize_distr

2 червня 2018 р. в сквері Героїв (поряд з Дніпропетровською ОДА), вже п’ятий рік поспіль відбудеться національний проект «Місто професій». Співорганізаторами цьогорічного заходу виступить Дніпропетровська ОДА, а генеральний партнер в місті Дніпро - компанія Legeza Logistic & Partners  розповість все про професію "Митний брокер". 

Організатори дуже прискіпливо ставляться до вибору «роботодавців» для дітей. Адже від них залежить, яке уявлення складеться у дитини про ту, чи іншу професію.

Дмитро Легеза, засновник компанії LLP прокоментував рішення про участь у проекті: «Світ змінюється дуже стрімко. Знання та навички, що отримують діти в школі та ВНЗ не адаптовані до вимог сучасних роботодавців. Я вже не кажу про перспективу 10-15 років. Тому, я глибоко переконаний, що саме так має виглядати соціальна відповідальність бізнесу – в роботі з майбутніми потенційними працівниками. Саме в дитячому віці формується правильна координата цінностей. А для нашої компанії це один з пріоритетів – цінності в основі місії. Сьогодні бізнес це не лише рентабельність та прибуток, а і соціальна відповідальність перед суспільством. Ми запрошуємо усіх діток міста та області на наш майданчик. Для нашого колективу це буде перший такий досвід – презентувати професію для дітей. Але я переконаний, що наша фаховість та любов до дітей, адже ми усі батьки, допоможуть нам цікаво представити професію.»

 

«Місто професій» - це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні, участь у якому можуть братии діти віком від 3 до 18 років. На вході до паркової зони кожна дитина зможе отримати паспорт та «влаштуватись на роботу». Ознайомлювати діток з особливостями кожної професії будуть справжні фахівці своєї справи– поліцейські, рятувальні-пожежники, будівельники, лікарі, фармацевти, футболісти та ін.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Запрошуємо усіх охочих у суботу  2 червня в сквер поряд з ОДА з 12.00 до 16.00.

Ініціатором та організатором заходу виступає Міжнародний діловий журнал «Community» та Благодійний фонд «Місто професій», в особі керівника Тетяни Люльки.

Співорганізатор  – Дніпропетровска Обласна Державна Адміністрація.

Генеральний партнер у місті  – компанія  Legeza Logistic & Partners 

 

Оргкомітет проекту: (050) 086 71 70

Прес-центр проекту: (093) 586 78 00

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *