Днепряне жалуются на отсутствие воды

14 января 2018, 09:35 491

Жители многоэтажного дома по улице Прогрессивная в Днепре остались без воды. Как сообщают сами горожане,  на территории их дома треснула труба, отвечающая за обеспечение водоснабжения.

При этом жители также сообщают о том, что ни жилой сервис, обслуживающий дом ни горводоканал ответственность за ремонт пока не взяли. О том, как жители Днепра решали ситуацию – далее в сюжете. 

Источник: 51.dp.ua
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить (1)
Комментарии (1)
 • Дуркуватий виборець 14.01.2018, 13:12

  Отсутствие понимания действующего законодательства у жителей многоквартирного дома вызывает коллизии между тремя сторонами, ВОДОКАНАЛ - ЖЭК - СОВЛАДЕЛЬЦЫ КВАРТИР МНОГОКВАРТИРНОГО ДОМА.

  Ст. 382 ЦКУ
  2. Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб усіх співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташований багатоквартирний будинок та його прибудинкова територія, у разі державної реєстрації таких прав.

  ст. 41 Ст. 41 Конституція України
  Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

  Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом.

  ДНЕПРЯНЕ жалуются, а пробовали сами что то делать со своей собственностью? )))

Имя *
Комментарий *